Yemekteyiz 24 Nisan Çarşamba yarışmacısı Pınar Doğruyol kimdir? Pınar Doğruyol menüsü kaç puan aldı? Pınar Hanım’ın menüsünde neler vardı? Diğer yarışmacılarının verdikleri puanlar haberimizin detaylarında…

24 Nisan Yemekteyiz Pınar Doğruyol Kimdir? Menüsü kaç puan aldı?Yemekteyiz Pınar Doğruyol

Yemekteyiz yarışması geçtiğimiz 1 ay boyunca best of eski yarışmacıların bulunduğu programı yayına almıştı. Bu hafta Pazartesi gününden itibaren yeni yarışmacıları ile ekrana gelmeye başladı.

Yemekteyiz 24 Nisan çarşamba günü yarışmacısı Pınar Doğruyol olacak. Yemekteyiz Pınar Hanımın menüsü ve aldığı puan durumu haberimizde detayları ile sizlere vermeye çalışacağız.

Yemekteyiz Pınar Doğruyol kimdir?

3. gün yarışmacısı Pınar Hanım, 41 yaşında ve resim öğretmeni aynı zamanda Güzellik uzmanı olarak çalışan yarışmacı 10 yıldır da evli.

Bu haftaki yarışmacılar içinde en dikkat çeken yarışmacılardan bir tanesi olan Pınar Hanım, özellikle dışarıdan hiçbir yemek yemediği ve her şeyi beğenmedi ile alakalı konuşmalarından sonra diğer yarışmacılardan tepki aldı.

Özellikle yemeklerde kullanılan yağlarla alakalı sıkıntı yaşayan Pınar hanım, bir hastalığının olduğunu söyledi ve bunun üzerine Onur Büyüktopçu da bunun olabileceğini ve dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

Yemekteyiz 24 nisan
Yemekteyiz 24 nisan

Yemekteyiz 24 Nisan Pınar Doğruyol Menüsü

Çorba: Mevsim çorbası

Ara Sıcak: Sosyate böreği

Salata: İlkbahar salatası

Ana Yemek: Çanak köfte

Pilav: Şehriyeli pirinç pilavı

Tatlı: Cennet Çamuru

Pınar Doğruyol diğer yarışmacılardan kaç puan aldı?

Reyhan Kılıç: 3 puan

Süleyman Aslantaş: 2 puan

Cihan Bora: 2 puan

Selin Aksu: 5 puan

Kaynak: Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.