Star TV kanalında yeni yayın hayatına başlayan, Anneler ve Gelinler programının çekimlerinde yangın çıktı! Programı sunucusu Ezgi Sertel bu olay karşısında Neye uğradığını şaşırdı. detaylar haberimizde…

24 Nisan Anneler ve Gelinler setinde yangın çıktı! Ezgi Sertel, neye uğradığını şaşırdı!“Anneler ve Gelinler” setinde yangın çıktı!

Star TV’de Gündüz kuşağı programlarından olan anneler ve Gelinler yarışmasında talihsiz bir olay yaşandı. Anneler ve Gelinler programının setinde yangın çıktı!

Ezgi Sertel, programı sunarken bu olayın olmasından dolayı Neye uğradığını şaşırdı! Ezgi Sertel’in sunuculuğunu yaptığı Star TV’de beğenilerek izlenen yarışma programı, Anneler ve Gelinler programının çekimleri sırasında yangın sette panik olmasına sebep oldu.

Ezgi Sertel, neye uğradığını şaşırdı!
Ezgi Sertel, neye uğradığını şaşırdı!

Ezgi Sertel’in giydiği topuklu ayakkabıda sandalyede Asılı Kaldı

Yarışmacılardan bir tanesi mutfakta çalışırken ocağın bir anda Alev almasından dolayı yangın çıktı ve Sertel çığlık atarak bulunduğu yerden uzaklaştı.

Ezgi Sertel’in korkusu kaçmasından belliydi, Can havliyle programın setini terk ederken Ezgi Sertel’in giydiği topuklu ayakkabıda sandalyede Asılı Kaldı. Anneler ve Gelinler programı Tekin’in çalışanlarına ve Ezgi Sertel Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Kaynak: İnternethaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.