Ana sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

En ilgi çekici Dünyanın gündemini belirleyen haber videolarını TVizlesen.com sitenizden video izle! Ekibimiz Tarafından Bulunan en önemli Flaş gündem Son Dakika Haberleri izleyin! Sizde tvizlesen.com da Muhabir Olabilirsiniz.

tvizlesen.com Türkiye’de bulunan haber video sitelerinden biridir. Yazılı olarak paylaşılan haberler tvizlesen.com da yoktur. Tüm haber ve gazete siteleri, haber ajanslarından çektikleri haberleri misafirlerine aktarırken, tvizlesen.com da kendi kullanıcılarının muhabirlerinin buldukları en önemli haberleri yayınlamamız en güçlü yönümüz. Uluslararası ve Türkiye’de geçerli olan kanınlar haricinde, hiçbir video haberin yayını tvizlesen.com da engellenmemektedir. Tarafsızlığının en önemli kanıtı budur!

tvizlesen.com da hiçbir yayın grubuna ait değildir, hiçbir kurumdan maddi kaynak sağlamamaktadır. tvizlesen.com da gösterilen reklamlar tek gelir kaynağıdır. Küçük bir ekip ile yola çıkan tvizlesen.com, kullanıcılarının desteği ile Türkiye’de bağımsız bir haber sitesi olmayı hedeflemektedir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz! İLETİŞİM