Gelinim Mutfakta

Nurten Hanım ve Özlem yarışmadan ayrıldılar mı? Gelinim Mutfakta 115. Bölüm

[irp] [irp] [irp] Gelinim Mutfakta 115. Bölümde Nurten Hanım, herkesi şaşkınlıkta bırakan bir açıklamada bulundu! Yarışmanın hafta finalinde Nurten Hanım ve Özlem’in aldıkları karar şaşkınlık yarattı. Elenen ve birinci belli olduktan sonra gerçekleşen olayda Nurten Hanım, Özlem ile birlikte aldıkları kararı açıkladı. Bu kararı duyanlar duruma çok şaşırdılar. Bu karara sevinen de oldu, üzülen de… …

Gelinim Mutfakta’da 23. Hafta kim elendi?

[irp] [irp] [irp] Gelinim Mutfakta’nın hafta finali olan 115. Bölümünde en az puanı toplayan gelin ve kaynana yarışmaya veda etti! Hafta toplamında en az puanları Yıldız-Betül Şekeroğlu çifti aldı ve Gelinim Mutfakta’nın yirmi üçüncü hafta finalinde yarışmaya veda ettiler!

Gelinim Mutfakta’da 23. Hafta kim birinci oldu?

[irp] [irp] [irp] Gelinim Mutfakta’nın hafta finali olan 115. Bölümünde en çok puanı toplayan gelin beş altın bileziğin sahibi oldu! Gelinim Mutfakta’nın yirmiüçüncü hafta finalinde birinci olan çiftler belli oldu! Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Reyhan-Ezgi Yıldırım, Fatma-Emine Karul ve Nurten-Özlem Argün çiftinden biri kazandı!

Gelinim Mutfakta’da ortalık karıştı! Gelinim Mutfakta 115. Bölüm

[irp] [irp] [irp] Gelinim Mutfakta 115. Bölümde Özlem ve Ezgi’nin başlattığı sert tartışma kaynanalar odasına da sıçradı, Reyhan Hanım ile Nurten Hanım arasındaki gerginlik had safhaya çıktı! Bu hafta sürekli yüksek puanlar alan Ezgi, dün yayınlanan (16.08.2018 Perşembe) yayında da 19 puan aldı. “Beceriksiz” diye niteleyenlere cevap olduğunu söyleyince Özlem tartışmanın fitilini ateşledi. Özlem “19 …

Gelinim Mutfakta 115. Bölüm Fragmanı

[irp] [irp] [irp] Gelinim Mutfakta 115. Bölüm Fragmanı yayında! Sezon finalinde çok konuşulacak olaylar yaşanıyor! Sezon finalinde Özlem ve Ezgi arasında ipler geriliyor! Özlem’in, programa gelen gelin ve kaynanalardan en çok sevmedikleri kişiler olarak kendilerini söylemesine sinirlenen Ezgi tartışmanın hararetini yükseltiyor! Nurten Hanım, yarışma ile ilgili önemli bir karar alıyor!